#2016-05-06 04:45:13 

Gargamel

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam dobrej agencji hostess z Warszawy, chcę wynająć kilka hostess i modelek żeby wypromowały start nowego oddziału naszej firmy. Planujemy bowiem za kilka tygodni rozpocząć pracę w stolicy, a nie od dziś wiadomo, że marketing jest bardzo ważny i takie hostessy mogą doskonale wpłynąć na akcje promocyjną.
#2016-05-06 06:15:23 

JanKol

Użytkownik

Kiedyś korzystałem z usług profesjonalnej agencji hostess i faktycznie, doskonale wpłynęły na promocje pewnego festiwalu który organizowaliśmy. Ale była to agencja z Łodzi, więc niestety Ci nie pomogę ;)
#2016-05-06 08:40:21 

Gargamel

Użytkownik

No mi zależy na wynajęciu doświadczonych hostess, takie które obsługiwały liczne imprezy i eventy, ponieważ nam zależy w firmie, żeby stworzyły jak najlepsze pierwsze wrażenie. Mam nadzieję, że ktoś na forum jeszcze coś tutaj pomoże i coś doradzi.
#2016-05-06 09:49:42 

Maszynista

Użytkownik

Wydaję mi się, że bardzo dobrym wyjściem będzie skorzystanie z usług naprawdę profesjonalnej i dobrej firmy jaką niewątpliwie jest Hostamo. To agencja, która ma pracowników, którzy maja wielkie doświadczenie i są bardzo profesjonalni w tym co robią. Nie ma co się rozdrabniać, tylko najlepiej iść do najlepszych, czyli do nich..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015