#2016-05-02 06:22:21 

Batman33

Użytkownik

Miałem niedawno urodziny i przy kolejnym ogromnym kawałku tortu czekoladowego złożyłem sobie postanowienie, że w ciąggu tego roku zrzucę większość zalegającej u mnie wagi. Sytuacja jest naprawdę poważna – stoję na skraju otyłości. Nie chce tak dłużej bo nie wiem co będzie dalej z moim zdrwiem. Proszę o informacje jak wy się zabieraliście za tak dużą utratę wagi i dlaczego?
#2016-05-02 08:40:48 

Ypsilonka

Użytkownik

Ja straciłam 40 kilogramów więc jak sam widzisz – naprawdę sporo. Ale nie zrobiłam tego sama bo nie potrafiłam. Nikt z moich znajomych nie znał żadnego trenera więc weszłam na stronę idenatrening.pl/trener-personalny-online/ i wybrałam tego, którego uważałam za najodpowiedniejszego. To był tylko pierwszy krok, malutki, kilka kliknięć a zmieniło się wszystko.
#2016-05-02 09:11:31 

Gargamel

Użytkownik

Ja to zrobiłem dzięki swojej silnej woli, która nigdy przedtem nie była, no cóż za silna. Ale przeszedlem zawał w młodym wieku i to mnie otrzeźwiłem. Musiałem kogoś zatrudnić, aby sobie nie zaszkodzić i kiedy poszukiwałem trening personalny Łódź była najbliżej i wziąłem trenera stamtąd. Do dzis z nim trenuję i jestem nie tyle zadowolony z decyzji, co uważam, że uratowała mi ona życie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015