#2016-04-28 06:02:09 

Ypsilonka

Użytkownik

Jeszcze nigdy nie korzystałam z usług agencji eventowej, a mam już zarezerwowany termin mojej imprezy. Chciałam się upewnić, że to dobry wybór. Napiszcie mi czy korzystaliście już z takich usług i czy na pewno wszystko wyjdzie tak jak powinno.
#2016-04-28 06:12:14 

controlerka

Użytkownik

Jeśli organizują ci imprezę to możesz być spokojna. Dla agencji eventowych to coś zupełnie normalnego. Jeśli impreza nie jest do tego wyszukana pod względem wystroju czy wymagań dodatkowych, to spokojnie możesz spać i szykować się na dobrą zabawę.
#2016-04-28 08:20:47 

Ważka

Użytkownik

Jeśli to cię w jakiś sposób uspokoi to ja już nigdy nie będę brała się samodzielnie za organizacje imprezy, skoro są ludzie, ktrzy się na tym znaja. Znajdą doskonałe miejsce na imprezę, dostosują jego wygląd i do tego udostępnią catering. Czego w tym przypadku chcieć więcej.
#2016-04-28 10:26:43 

NićAriadny

Użytkownik

Bądź spokojna. Wszystko pójdzie zgodnie z planem. W przypadku jakichkolwiek problemów na pewno byś o tym wiedziała jako pierwsza. Dobra agencja eventowa nie może sobie pozwolić na wpadki, bo informacje na ten temat bardzo szybko roznoszą się pocztą pantoflową. A co za tym idzie klienci mogliby rezygnować z usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015