#2016-04-21 07:41:17 

JanKol

Użytkownik

Chciałbym skorzystać z usług kwiaciarni wysyłkowych w Warszawie ale nie bardzo wiem na kogo się zdecydować. Zależy mi żeby kwiaty były świeże, niepołamane i prezentowały się nienagannie, ale nigdy nie korzystałem z takich usług i nie chce zle wybrac. Proszę o polecenie sprawdzonej firmy.
#2016-04-21 10:37:30 

Ważka

Użytkownik

Najładniejsze i najświeższe kwiaty w Warszawie dostarcza bez dwóch zdań Kwiatomat. Mają bardzo szeroki asortyment, bukiety na różne okazje, a do tego niskie ceny i doręczenia w wyznaczonym przez Ciebie terminie. Kilkakrotnie dostawałam kwiaty za ich pośrednictwem i nigdy nie było problemów.
#2016-04-21 11:16:45 

Kierunek99

Użytkownik

Nigdy nie słyszałem o czymś podobnym, ale to chyba dlatego ze jestem starej daty. Czy dobrze rozumiem że mogę wejść na stronę internetową tej kwiaciarni i zamówić bukiet, zapłacić przez internet i wskazać adres na który ma zostać dostarczony? Jaki jest zakres realizacji dostaw?
#2016-04-21 11:28:48 

WarKot

Użytkownik

Chyba Warszawa i najbliższe okolice. Wysyłałem przez nich kwiaty już kilka razy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Solidna i terminowa firma, która nie naciąga i nie sprzedaje uschniętych badyli, ale piękne, świeże kwiaty, których nie wstyd wysłać dziewczynie. Szczerze polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015