#2016-04-20 04:23:28 

Batman33

Użytkownik

Cześc, witam, co tam. Szukam z narzeczoną pracy, ale umówmy się na wstępie. Nie w Polsce! Mam dośc pracy wielogodzinnej, 7 dni w tygodniu za najniższą krajową. Szukamy czegoś bardziej ambitnego, a w zasadzie lepiej płatnego. Myślę, że każdy dziś szuka czegoś lepiej płatnego dla siebie. Jeśli moglibyście podać jakieś konkretne przykłady ofert byloby super. Napiszcie też jak wy zaczynaliście pracę za granicą, co was do tego skierowało. Życzcie nam powodzenia.
#2016-04-20 05:45:44 

Gargamel

Użytkownik

Hej. Nie użalaj się chłopie nad sobą tylko działaj, bo praca sama nie przyjdzie. Dalej zaglądaj do wyszukiwarki, na pewno się jakaś agencja pracy za granicą znajdzie. Nie możesz też zaraz oczekiwać ze zarobisz miliony. Czasami trzeba zejsc na ziemie jeśli chodzi o zarobek. Ja na waszym miejscu szukałbym czegoś w necie, bo wiele agencji się ogłasza. Poźniej można tez pomyśleć o zrobieniu jakiś uprawnien. Kierowcy ciężarówek dużo zarabiają.
#2016-04-20 07:02:13 

Ypsilonka

Użytkownik

Witajcie koledzy. Jak dla par to może zobacz czy w tej agencji będzie wam dobrze praca-w-holandii.com.pl/praca-dla-par-w-holandii/. Moja koleżanka znalazła tam pracę na farmie, później pracowała na pakowaniu, a teraz w gastronomii i jest zadowolona. Język nie jest tak ważny.
#2016-04-20 08:19:29 

JanKol

Użytkownik

Dobrze, że zdecydowaliście się na wspólną pracę. Chyba najgorzej jest jak facet wyjeżdża a rodzina zostaje w PL. Pewnie wam się wydaje, że ciężko jest tylko tej rodzinie, ale facet na obczyźnie, sam też tęskni i nie czuje się dobrze. Szkoda że moi nie mogą dojechać do mnie. Chociaż życie w Polsce jest dużo ciekawsze.
#2016-04-20 08:55:34 

Maszynista

Użytkownik

Ciekawe tylko jaka praca będzie dla was odpowiednia. Agencja praca-w-holandii.com.pl oferuje dość różnorodne oferty zatrudnienia, ale na przykład nie wszystkim pasuje ogrodnictwo, czy pakowanie świeczek. Mnie nie przeszkadzała praca na farmie. Ale jeśli liczysz, że zarobisz dużo a mało się napracujesz, to jesteś w błędzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015