#2016-04-15 06:22:55 

controlerka

Użytkownik

Hej kochani! Więc rozglądałam isę po necie za różnymi artykułami dla dziecka i trafiłam na sklep Liliko.pl. Szczerze mówiąc nie znam go i chciałabym się o nim co nieco dowiedzieć. Ktoś tu już robil zakupy?
#2016-04-15 07:30:55 

Ważka

Użytkownik

Hej. Szczerze mówiąc też jeszcze nie znałam tego sklepu, ale jak zobaczyłam, jakie oferują lampki do pokoików dziecięcych, to normalnie wymiękłam i chyba zacznę robic tu zakupy :) Zawsze chciałam córce kupić jakąś lampkę, która nie będzie tylko lampką, ale właśnie w jakimś ciekawym kształcie będzie, a tu nawet i żelka jej mogę postaić :D
#2016-04-15 09:02:39 

controlerka

Użytkownik

No właśnie też mnie to kusiło. Widziałam też, że mają kubki firmy Krasilnikoff, a my już kupiliśmy kilka kubków tej firmy i są naprawdę nie tylko śliczne, ale i po prostu też małej świetnie się znich pije.
#2016-04-15 10:14:14 

NićAriadny

Użytkownik

Cześć. Słuchaj, ja robiłam tam zakupy i jestem zadowolona. W ogóle wydaje mi się, że sklep z produktami Bloomingville, czy właśnie Krasilnikoffa jest co najmniej warty tego, żeby mu się przyjrzeć bliżej, bo to solidne firmy (zresztą jak pewnie zauważyłaś te kubki, co je kupiliście są handmadem). Ja tam chętnie robię zakupy i się jeszcze nie zawiodłam na nich. Solidna firma.
#2016-04-15 10:59:10 

controlerka

Użytkownik

A zwróciłam uwagę na to, że były jakby nie fabrycznie wszystkie jednakowe, tylko były drobne różnice :) No patrz, człowiek się całe życi euczy. Ale jak polecasz sklep, to chętnie w nim zrobię zakupy. Dzięki za pomoc dziewczyny!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015