#2016-04-11 04:40:26 

JanKol

Użytkownik

Witam, przejdę od razu do sedna, interesuje mnie dobry dentysta Warszawa Wola, jako obszar działania gabinetu stomatologicznego, żebym mógł stosunkowo szybko tam podjechać. Mam od kilku dni taki nieznośny ból zęba, że normalnie nie do wytrzymania jest i musze w końcu iść albo go wyrwać albo nie wiem co. Czy ktoś może coś polecić?
#2016-04-11 05:07:36 

WarKot

Użytkownik

Ja korzystałem z tej oferty: dentalgallery.pl/ortodoncja.html pod tym linkiem masz dokładny opis procedur związanych z wadami zgryzu, ortodoncją itp. ale ogólnie ta praktyka dentystyczna, którą wkleiłem naprawdę super zajmuje się zębami i jeśli mocno Cię boli ząb, to na Twoim miejscu od razu bym się do nich zapisał.
#2016-04-11 07:08:35 

JanKol

Użytkownik

Dziękuję. Przed momentem wpisywałem frazę dentysta Warszawa cennik w wyszukiwarkę, bo liczyłem, że znajdę jakiś ranking dentystów według ceny itp. ale nic takiego nie wpadło mi w oko. Ale ta strona którą mnie wkleiłeś to chyba moje wybawienie, bo są niedaleko mnie i zaraz do nich podjadę. Dziękuję za pomco, oby mnie jak najszybciej puściło, pozdrawiam
#2016-04-11 08:37:19 

WarKot

Użytkownik

Nie ma o czym mówić, również pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015