#2016-04-06 07:10:38 

Gargamel

Użytkownik

Hej. Tak jak w temacie, chyba popełniłem lekki błąd, bo się napaliłem i podpisałem umowę z jednym z banków, a mi znajomi mówią, ze mają koszmarne warunki współpracy ;/ tzn wiecie, drogo u nich jest, płatności za przelewy, ale już trudno. Chcę jednak znaleźć jakąś stronkę, gdzie mógłbym porównać te konta bankowe, czy faktycznie jest tak źle jak myślę. Pomożecie?
#2016-04-06 08:17:36 

Batman33

Użytkownik

Rzuć okiem tutaj: darmowekontabankowe24.pl/ranking-kont-bankowych.html masz tam opisane ładnie, wszystkie konta bankowe, zestawienie, ranking itp. Możesz porównać ile trzeba płacić za utrzymanie jednego, ile kosztują przelewy itp. myślę, że spodoba Ci się ;)
#2016-04-06 08:58:42 

Gargamel

Użytkownik

No kurde.. a mogłem wcześniej zapytać które z kont bankowych wybrać.. bardzo fajna ta strona, dużo się dowiedziałem, które banki są przyjaźniejsze klientom itp. ale właśnie tym bardziej teraz nie mogę przeżyć, że tak bez głowy do tego podszedłem ;/
#2016-04-06 11:18:56 

ZdenekM

Użytkownik

Nie rozumiem, przecież to nie wyrok czy coś w tym stylu :P jak Ci się nie podoba oferta danego banku to po prostu rozwiąż z nimi umowę i tyle :P skorzystaj z innego banku ;) Teraz jak rozczytałeś się w tych rankingach na pewno podejmiesz lepszą decyzję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015