#2016-03-25 04:50:48 

Ypsilonka

Użytkownik

Witam, mój synek ma osiem lat i nadal ma problem ze złapaniem kontaktu z rówieśnikami. Początkowo myślałam, że to taki syndrom przeczkolaka, ale po kilku latach nic się nie zmieniło. Dlatego szukam psychologa dziecięcego w Szczecinie, który pomógłby nam znaleźc źródło i rozwiązanie tej, trudnej dla nas sytuacji. Chciałbym, by moje dziecko było lubiane, a dotychczas nie ma ono ani jednego kolegi. Zmagał się ktoś z podobnym problemem?
#2016-03-25 07:21:57 

shebuya

Użytkownik

Nie chcę być czarnowidzem, ale wydaje mi się że twój syn może mieć jakies zaburzenia osobowości. takie trudności w nawiązywaniu kontaktów z innymi dziećmi w wieku w jakim jest twój syn są, lekko mówiąc, dziwne.. Dobrze zrobisz jak pójdziesz z nim na terapię.
#2016-03-25 07:52:53 

Maszynista

Użytkownik

A może dzieciak po prostu jest typem samotnika i nie nie potrzebuje nawiązywac przyjaźni z innymi dziećmi, a psychoterapeuta wcale nie je st mu potrzebny. Nie powinnaś się tym bardzo przejmować, pozwól mu żyć po swojemu.
#2016-03-25 10:51:59 

controlerka

Użytkownik

Oj, kolega wyżej bardzo się myli. Nie można bagatelizować takich rzeczy u dzieci. Mój młodszy brat przejawiał podobną niechęć do równiesników. Rodzice znaleźli dla niego dobrego szczecińskiego psychologa który specjalizował się m.in w terapii dziecięcej i wysłali go na psychoterapię personalną, mogę powiedzieć że uratowali mu życie, bo nie wiem jak odnalzałby się w dzisiejszym świecie, gdzie wszystko opiera się własnie o realacje z innymi ludźmi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015