#2016-03-24 04:12:50 

JanKol

Użytkownik

Witam ostatnio zgłębiłęm sie w taki temat jak naprawa silników czyli tzw. przezwajanie. Widziałem że są różne opinie co do sensu przeprowadzania samego procesu oraz co jakości wykonywanych napraw tego typu. No ale to pewnie kwestia indywidualna to znaczy zależy od fachowca. Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Chce przygotować jakiś plan serwisowy dla naszej firmy i zastanawiam sie jak powiniśmy reagować nat ego typu awarie.
#2016-03-24 06:02:20 

hipster

Użytkownik

Ja ci moge powiedzieć tyle że regeneracja silników elektrycznych w Warszawie jest wykonywana tylko przez kilku specjalistów, no ale to są właśnie ci wykwalifikowani ludzie którym warto zaufać. Są o nich niemal jednoznacznie pozytywne opinie. To już taka branża, dobry elektromechanik to naprawde rzadkość ale znam takich i moge ci polecić no chyba że nie jesteś z Warszawy
#2016-03-24 06:22:58 

Maszynista

Użytkownik

Mnie też interesuje przezwajanie silników elektrycznych Warszawa co prawda jest do przodu w takich kwestiach ale spotkałem się na terenie całego mazowieckiego z dobrą obsługą tego typu. Troche inaczej wyglada naprawa silniczka pradu stalego i pradu zmiennego i troche inne sa terminy. dlatego warto tak jak kolega sie zorientować zawczasu, bardzo dobrze robi
#2016-03-24 08:58:04 

ZdenekM

Użytkownik

nie ma to jak przewidywać że coś sie zepsuje lol :DD
#2016-03-24 11:12:29 

Batman33

Użytkownik

No pewnie że trzeba to zakłądać! Inaczej zostajesz potem zaskoczony i masz nieprzewidziane koszty. Można średnio nawet wyliczyć koszt który będzie trzeba przeznaczyc rocznie na awarie są na to wzory. Jak ktoś jest zainteresowany to udostępnie. Regeneracja silnika jest często konieczne, zwłaszcza w przypadku dużych firm które nie mogą sobie pozwolić na zawodny sprzęt
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015