#2016-03-21 07:15:16 

Eldorado

Użytkownik

Szukam sprawdzonych, niezawodnych w działaniu i bardzo precyzyjnych prowadnic liniowych, które poradza sobie z pracą w systemie ciągłym przy dużych obciążeniach i dużym zapyleniu. Możecie coś doradzić?
#2016-03-21 09:48:18 

hipster

Użytkownik

Jak szukasz czegoś naprawdę porządnego to polecam wybrać jakiegoś japońskiego producenta. Ich prowadnice zazwyczaj są nie do przebicia jeśli chodzi o jakość wykonania, a zwłaszcza na oferowaną precyzję i bezawaryjność działania. Dobre jakości sprzęt znajdziesz też na tej stronie abcnc.pl/prowadnice-i-wozki-liniowe. Firma, która prowadzi ten sklep specjalizuje się w sprzedaży prowadnic i akcesoriów do prowadnic, a także podzespołów do układów napędowych. U nich znajdziesz chociażby rzadko spotykane modele motoreduktorów, zresztą sam sobie zobacz abcnc.pl/motoreduktory. A tak na marginesie, do czego potrzebne są ci te prowadnice?
#2016-03-21 10:43:17 

Maszynista

Użytkownik

Z tego co wiem to dobrą sławą ciesza się rózne modele prowadnic Hiwin. Podobno są bardzo precyzjne w czasie pracy, nie ma większych problemów z ich montażem i późniejszą obsługą. Dodatkowo są bardzo wytrzymałe i dobrze znosza duże obciążenia – nie odkształcają się. Bardzo dobre prowadnice liniowe i akcesoria ma w swojej ofercie firma THK, ale w tym przypadku pewną bariera w zakupie może byc cena. Jeśli jednak szukasz czegoś naprawdę porządnego to te prowadnice na pewno cię nie zwiodą.
#2016-03-21 11:24:57 

ZdenekM

Użytkownik

Kiedyś pomagałem przy montażu prowadnic liniowych, chyba marki IKO. Pamiętam, że wtedy szef chwalił się, że kupił najlepszy sprzęt dostępny na rynku. Nie wiem czy to prawda, fakt faktem te prowadnice nigdy się nie psuły.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015