#2016-03-14 23:19:29 

Eldorado

Użytkownik

Cześć wszystkim temat może brzmi nieco groźnie, ale interesuje mnie majsterkowanie do tego stopnia, że postanowiłem sobie całkowicie skompletować profesjonalną kolekcję narzędzi, które na pewno przydadzą się w pracy konserwatora. Co pardwa nie pracują w ten sposób zawodowo, pracuję tylko w korporacji, ale kręci mnie takie majsterkowanie. Jeśli moglibyście podpowiedzieć gdzie można nabyć taki profesjonalny zestaw, sprzętu lub podpowiedzcie co by się nadawało, będę wam wdzięczny na długo.
#2016-03-14 23:50:16 

Ważka

Użytkownik

Witaj, najlepiej będzie jak się zatrudnisz jako konserwator, wtedy będziesz miał pełen obraz co ci potrzeba, pozdrawiam ;)
#2016-03-15 01:33:16 

Maszynista

Użytkownik

Koleżanka wyjaśniła, a tak na poważnie co kobieta może wiedzieć o majsterkowaniu, skoro was tylko paznokcie i papiloty kręcą? Najlepiej będzie jak rozejrzysz się za jakąś dobrze wyposażoną skrzynią z narzędziami. W dobrych sklepach budowlanych myślę, ze znajdzie się kilka opcji takich skrzynek z lepszym i gorszym wyposażeniem. A kobiety na moje nie powinny udzielać się w dyskusjach o których nie mają zielonego pojęcia, taka moja rada dla pań ;) pozdrawiam
#2016-03-15 04:31:31 

Gargamel

Użytkownik

Hej, jak dla mnie najlepsze narzędzia znaleźć można w tym sklepie internetowym sklep.metalzbyt.com.pl/208-gwozdzie ja co prawda szukałem gwoździ, nakrętek, narzynki i innych dupereli, ale kategorii nie brakowało, mają bogaty wybór.
#2016-03-15 05:56:19 

Tajka

Użytkownik

Witam, widać męski szowinizm jak zwykle lubi się ujawniać, dodam krótko kup sobie dobre narzędzia elektryczne, zawsze się przydają.
#2016-03-15 08:05:48 

hipster

Użytkownik

Witam kolegów i drogie panie. Wtrącę się ze swoim pomysłem na niezastąpiony sprzęt, jak dla mnie spawarka – narzędzie bez którego trudno się ruszyć, piec się przepali spawasz blachę, tutaj mają ciekawe oferty sklep.metalzbyt.com.pl/390-spawarki, inne opcje też były.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015