#2016-03-11 09:46:06 

controlerka

Użytkownik

Marzy mi się szklana kabina prysznicowa, najlepiej barwiona. Czy ktoś wie, gdzie można taką zamówić w okolicach Poznania? Z góry dzięki za pomoc.
#2016-03-11 10:13:24 

fikuśna

Użytkownik

Masz na myśli taką kabinę ze szkła Lacobel? Faktycznie są efektowne, ale np. do małej łazienki to lepiej odpuścić kolor i zrobić normalne, przejrzyste szkło. Nie odbiera optycznie tyle powierzchni.
#2016-03-11 10:48:03 

controlerka

Użytkownik

Tak, myślałam właśnie o tym Lacobelu. Moja łazienka nie jest mała, a ściany pomalowaliśmy na biało, także jakiś mocniejszy akcent kolorystyczny by się przydał. Od początku zresztą zakładałam, że prysznic będzie się wyróżniał. Nie mogę się tylko zdecydować na konkretny kolor, ale może już wykonawca by mi potrafił doradzić… Ponawiam pytanie. Coś, ktoś?
#2016-03-11 11:09:56 

Ypsilonka

Użytkownik

Odezwij się do MRS Glass, sama mam praktycznie całą łazienkę ich roboty. Przestrzegają terminów i nie naciągają na zbędne koszty, więc moim zdaniem warto. Ja wybrałam tę firmę z polecenia znajomej, bo mieszkam pod Poznaniem i nie wiedziałam, gdzie szukać. Tak w ogóle to moja siostra też sobie teraz ostrzy zęby na urządzenie kuchni z tymi szkłami. To nie jest drogie wbrew pozorom, ale trzeba się przygotować na mały remont jednak ;)
#2016-03-11 12:33:44 

controlerka

Użytkownik

Dzięki za rekomendację. Dzwoniłam już do nich, jestem umówiona na rozmowę, więc prawdopodobnie sprawa zostanie popchnięta wreszcie naprzód. Już nie mogę się doczekać, aż zamontują u mnie taką śliczną, zieloną kabine prysznicową :) mega :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015