#2016-02-23 08:36:46 

Gargamel

Użytkownik

Próbuje znaleźć pomysł na biznes. Zastanawiam się nad jakimś sklepem, ale nie bardzo potrafię określić profil. W mojej rodzinie jest kilku złotników, więc może pójdę w kierunku biżuterii. Co o tym myślicie?
#2016-02-23 09:31:15 

Ypsilonka

Użytkownik

Na polskim rynku działa już bardzo dużo firm oferujących biżuterię więc będzie pewnie bardzo ciężko zorganizować dużą sprzedaż na początku - pierwszy lepszy z brzegu jademi.pl/12-bizuteria-srebrna. Ale na tym polega właśnie biznes, że trzeba wziąć się ostro do roboty i szukać klientów.

#2016-02-23 10:15:47 

Maszynista

Użytkownik

Jeśli będziesz otwierał sklep to miej na uwadze, że nie możesz zrażać się początkowymi niepowodzeniami. Chyba, że wypuścisz na rynek taki towar, który będzie przynosił ci ogromne zyski. Tego ci oczywiście życzę, ale to jest tylko optymistyczna opcja prowadzenia włanego biznesu.
#2016-02-23 11:53:56 

Tajka

Użytkownik

Jeśli masz osoby, które potrafią wytwarzać biżuterię to warto z nimi współpracować i tworzyć coś, czego nie kupisz w żadnym sklepie. Kobiety bardzo lubią mieć tylko coś dla siebie. Fajny byłby na pewno sklep z pojedynczymi egzemplarzami biżuterii. Myślę, że to by się sprawdziło na polskim rynku, jeszcze takiego sklepu nie spotkałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015