#2016-02-09 03:46:32 

Gargamel

Użytkownik

Mam firmę przewozową i kilka samochodów dostawczych. Z uwagi na to, że kierowcy spędzają w tych samochodach większą część dnia, siedzenia są już na tyle wyrobione, że trzeba coś z nimi zrobić. Pokrycia zastępcze nie pomagają, bo starczają góra na jeden miesiąc i trzeba kupić nowe. Chyba zdecyduje się na wymianę całej tapicerki, tylko muszę wiedzieć gdzie.
#2016-02-09 04:52:25 

WarKot

Użytkownik

W stolicy znajdziesz co najmniej kilka firm, które chętnie przyjmą twoje zlecenie. Generalnie rzecz biorąc potrzebny ci jest solidny tapicer Warszawa ma wiele do zaoferowania, tak jak wspomniałem wcześniej. Poczytaj opinie w Internecie i wybierz najlepszego.
#2016-02-09 07:13:10 

controlerka

Użytkownik

Szkoda, że nie mieszkam w Warszawie, tam jest zawsze łatwiejszy dostęp do wszystkich usług, a tak to człowiek musi decydować się na usługi lokalnych firm, które dyktują sobie często ceny z kosmosu.
#2016-02-09 08:43:03 

Batman33

Użytkownik

W aucie dostawczym możesz wymienić tapicerkę, albo też możesz kupić całe siedzenie. Ja tak zrobiłem, tym bardziej, że mam dostęp do rozbitych samochodów z Niemiec. Nawet siedzenie z niepasującą tapicerką montuję, bo to przecież tańsze rozwiązanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015