#2016-02-02 09:29:02 

WarKot

Użytkownik

Witam. w firmie mamy teraz nowy wymug żeby kupić taśme ekologiczną. Nie wiem nawet do końca na czym to polega, ani z czym to się je więc może pomożecie. Chyba chodzi o to żeby była oszczędna czy coś takiego w sensie że mało jej się wykorzystuje
#2016-02-02 11:34:43 

Batman33

Użytkownik

Teraz masz dużo producentów którzy tak robią. Zajrzyj sobie w popularne oferty: euro-tape.pl/category/packaging/tasmy-pakowe-samoprzylepne/. Tutaj masz pomiędzy zwykłymi taśmami, tymi dwustronnymi też propozycje ekologiczną czyli Eco Solvent. I też to jest model który długo trzyma bo masz napisane że może być do kartonów które się długo przechowuje
#2016-02-02 12:18:51 

Gargamel

Użytkownik

A ta taśma eko to jest do ręcznego wyklejania ? jak tak to ja dziękuje bardzo przecież z tym to się można namęczyć że hej ... no chyba że to będzie jakis tam pracownik kleił a nie ty. jak tak to co innego zupelnie hehehehhe
#2016-02-02 13:12:09 

ZdenekM

Użytkownik

a czemu nie do recznego? moze wcale duzo nie kleja i nie ptorzebuja jakis tam maszyn jak w jakies wielkiej korpo. tasma ekonomiczna to jest dorby sposob zeby zadbac o srodowisko naturalne wiec nie wiem o co tyle krzyku kolego
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015