#2016-01-19 09:01:45 

hipster

Użytkownik

#2016-01-19 09:51:35 

NićAriadny

Użytkownik

Oni wieźli m.in. moje dziecko na wycieczkę. Ktoś z trójki klasowej rodziców ich polecił, bo zna ponoć właściciela firmy. No ja nie miałam zadnych zastrzeżeń, przywieźli całe i zdrowe spowrotem, wychowawczyni też chyba była zadowolona, bo jak z nią ptoem rozmawiałam przez telefon, to już planowala kolejny wyjazd.
#2016-01-19 10:56:52 

hipster

Użytkownik

Orientujesz się może jak to wygląda z trasami, tzn gdzie konkretnie wożą? Bo chodzi mi o taką dłuższą podróż, na południowy zachód Niemiec, a to kawał drogi jednak. No i powrotna podróż też oczywiście mnie interesuje do wykupienia, dlatego zależy mi na dobrej cenie.
#2016-01-19 12:29:45 

NićAriadny

Użytkownik

Zobacz tutaj przewozy.rabbittrans.pl/trasy-busow, to ich strona internetowa. Tam masz podane trasy, którymi kursują. W naszym przypadku było to ze Skwierzyny do Tropical Islands pod Berlinem, no a potem do szkoły, skąd odbieraliśmy młodych. Mają fajne zniżki, także raczej warto się im przyjrzeć, np. na pierwszy przejazd 10% zniżki. Wiadomo, ze lepiej mieć większą grupę, ale skoro szukasz busa, to zgaduje, ze to nie jesdziesz sam :P Pozdrawiam również.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015