#2016-01-12 02:03:45 

NićAriadny

Użytkownik

Cześć dziewczyny, szukam dodatków na sylwestra do ciemnej sukienki. Swojego czasu interesowała mnie biżuteria włoska ale stwierdziłam, że nie będę wydawać fortuny na drogie kolczyki itp. dlatego szukam sklepu z ciuchami który oferuje też fajne dodatki. Nie szukam drogich dodatków tylko plastiki które będą dobrze prezentować się na wejściu.
#2016-01-12 04:14:59 

Ważka

Użytkownik

Jeżeli interesują cię takie dodatki to szukaj ich sklepach www z damskimi bluzkami. Tam zawsze znajdzie się dział w którym możesz dostać takie właśnie rzeczy. Ja osobiście polecam ci skorzystać z sieciówek w galeriach bo oni też mają tam takie rzeczy.
#2016-01-12 06:19:54 

NićAriadny

Użytkownik

Nie mam za bardzo możliwości podjechać do galerii dlatego szukam w internecie. To nie jest coś co muszę przymierzać i się nad tym specjalnie długo zastanawiać. Tak to przyjdzie mi paczka do domu i nie będę marnować czasu na takie rzeczy.
#2016-01-12 06:40:23 

Eldorado

Użytkownik

Jeżeli szukasz takich dodatków to zaraz wyślę ci w prywatnej wiadomości taki mój mały katalog. Jest tam trochę ciekawych zestawów z kolczykami itp. a że są to lakierowane elementy to są bardzo tanie. Ale to jest tak jak mówiłaś, jak wejdziesz, będziesz błyszczeć jak gwiazda i nikt nawet nie pozna, że masz na sobie plastik. Kwestia tego typu, że użyjesz go może dwa albo trzy razy.
#2016-01-12 09:27:09 

NićAriadny

Użytkownik

Czekam zatem na odpowiedź i na katalog. Tak jak mówiłam, interesuje mnie pierwsze wrażenie bo szkoda mi pieniędzy teraz na drogie dodatki. A po sylwestrze już nie będę się martwiła czy kolczyki i naszyjnik nadadzą się do czegoś innego. Dziękuję za odpowiedzi i czekam na wiadomość :) Szczęśliwego nowego roku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015