#2016-01-07 06:27:28 

Batman33

Użytkownik

Cześć, ostatnio wraz z grupą znajomych dyskutowaliśmy, że animacje i ogólnie grafika komputerowa wyprą aktorów. Tzn., zdania są podzielone, bo większość uważa, że aktorzy są nieodłącznym elementem każdego filmu i żadna inna forma komputerowej ingerencji tego nie zmieni. Co Wy o tym myślicie?
#2016-01-07 07:50:00 

Gargamel

Użytkownik

Szczerze mówiąc choć jestem świadom, że wszelkie animacje komputerowe są teraz na niesamowitym poziomie, to jednak wydaję mi się, że nie ma szans, żeby kiedykolwiek maszyna zastąpiła człowieka. Po prostu człowiek jest w stanie odtworzyć emocje, dać siebie i wprowadzić nową jakość w dowolne dzieło i tego nie da się zastąpić.
#2016-01-07 10:18:16 

JanKol

Użytkownik

Zgadzam się, chociaż jakiś czas temu mój znajomy pokazywał mi jak niesamowicie wygląda obecnie technologia 3D i jestem w szoku. To wygląda praktycznie foto realistycznie..
#2016-01-07 12:05:04 

Eldorado

Użytkownik

Dodam jeszcze, że wiele firm coraz częściej sięga po animacje 3D i woli ją od żywych aktorów. altariastudio.com/oferta/grafika-3d tu mamy np.: ofertę firmy, która specjalizuje się w tworzeniu animacji i grafik 3D. Takiego typu reklamy są coraz popularniejsze i wypierają wiele z tych, które obecnie są emitowane.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015