#2015-12-30 04:43:55 

Eldorado

Użytkownik

Cześć. Kończy mi się subskrypcja na obecny program antywirusowy i postanowiłem wybrać inny, co do obecnego mam spore zastrzeżenia ale no… trzeba było doczekać końca licencji. Przeglądałem oferty w wieelu sklepach internetowych aż w końcu stanąłem na dwóch opcjach tzn spodobały mi się dwa programy. Wiec jakiego brać antywirusa ESET NOD 32 czy lepszy będzie taki o raczej zbliżonej cenie Bitdefender Internet Security 2015? Wydają mi się porównywalne, ale może wy się wypowiedzcie. Z vóry dzięki.

#2015-12-30 06:59:30 

Kierunek99

Użytkownik

Ja to jak wybierałam dość zaawansowany program do projektowania domów przed ostatecznym wyborem działki (heh, samozwańcza architekt ze mnie :D) to czytałam recenzje ludzi w necie. Jak umiesz po angielskiemu, to nawet więcej wyczytasz. :) Abstrahując, ceną się nie warto sugerować w żadnym przypadku, bo takie np. Samsungi Galaxy są koszmarnie drogie, a wiele chińskich smartfonów im dorównuje jakością, są nawet lepsze ;P

#2015-12-30 09:59:07 

Maszynista

Użytkownik

Tylko Eset. Mam od 3 lat, wcześniej męczyłem się z McAfee, nigdy więcej. Teraz jest spokój, no i nie tnie mi komputera, jak gram na lapku, bo nie pożera tyle RAMu.McAfee był straszny, kilka razy zresetował mi nawet kompa, jak grałem właśnie w trybie pełnoekranowym, bo nie zaważyłem powiadomienia o odliczaniu (taaa, a tak się zastanawiałem właśnie, czemu mi tak wszystko się tnie). Rozstałem się z tym programem po tym wydarzeniu ;) Eset jest spoko.
#2015-12-30 10:24:34 

Eldorado

Użytkownik

A może wypowie się ktoś, kto ma ten drugi program?
#2015-12-30 13:03:43 

NićAriadny

Użytkownik

Mój chłopak ma zainstalowanego Bitdefendera, nie narzekał na niego nigdy, ale też nigdy o nim nie rozmawialiśmy :P ja mam Nortona, nie jest zły, parę razy trojany zablokował.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015